2012 = nová doba? (1. 1. 2012)

2. ledna 2012 v 0:17 | Smooth Annie |  takový ty krávovinky

Zdravím. :) -Jen tak na úvod, je tu jedna (kromě layoutu - ale k tomu se dostaneme EDIT: příště, jdu spát) malá změna ohledně stajlu - jal vidíte - není tu avatar ale jakýsi ,,proužek s něčim". Né, že bych se chtěla úplně ,,vzdát" svých článkových ozdobiček 100x100 v podobě kusuMichaela nebo kusuKohokolijiného, jen, že to budu občas střídat.
Há, ted' si uvědomuju, jak nepodstatná tato informace byla. Nevadí. :D

Tak vzhledem k tomu, že je dneska datum prvního Ledna, dovolila bych si k tomu - jak je mým zvykem - něco málo/více podotknouti. Ale to prosim pěkně v celym článku :)


-Zaprvé VÁM VŠEM VINŠUJU KRÁSNÝ ROK, at' se vám všem otevřou oči, zbavíte se předsudků a - což je taky důležitá věc! - at' jste při duševním i fyzickém zdraví, samozřejmě také s nějakým tím štěstím - bez toho se přece dneska neobejdeme :)
Zadruhé bych ještě udělala takový malý ,,filozofický" zastaveníčko ohledně toho roku jako takovýho.
No, jenom si řekněme, to číslo ,,2012" - nevyvolává to ve vás něco? Jasně, konec světa. Já teda osobně nepatřim k lidem, co věří, že 21. 12 tohoto roku se tady sejdem naposled, ale vím, že tento rok nebude jen tak bez ničeho. Především my, beLIEveři bychoom o tom mohli co povídat. Protože - pokud jde o toto téma - rok 2012 ROZHODNĚ nebude lhostejný - už jenom proto, že je to vlastně ,,poslední" rok ,,čekání"...ale to snad víte, na co narážim - pokud mě tedy máte trošku ,,prokouklou" (resp. čtete moje články/komenty ;) ).
A kdo ne, tak se prostě koukněte na Thisisalsoit (odkazy v menu), protože tohle jsou dosti složitá témata a né každému se zamlouvají a kdo je nezná a nezamlouvají se mu, tak by si je měl trochu proštudovat. Kdo je zná a rovněž se mu nezamlouvají, tak to prostě musí ,,tak nějak nechat plavat" a nedělat z nás naivní blbce - což je vám všem ale samozřejmé. Respekt názorů je prostě taky důležitá věc, chceme-li se ,,posunout" z myšlení středověkého zmanipulovance k normálnímu ,,novodobějšímu" člověku.

(Mimochodem, vidíte, jak jsem odbočila? Jejej, to bude trochu na dlouho - i když...) Ale pojd'me se na to celý kouknout trošku jinak. Třeba na ten již zmíněný ,,konec světa". KONEC SVĚTA, MEGAKATASTROFA, THE END, ZKÁZA LIDSTVA, APOKALYPSA...nepřídou vám ty slova takhle pohromadě (resp. tak, jak se to na nás odevšad hrne) tak jako PITOMÝ? Přídou, žejo. Už jenom proto, že to neni poprvé, co nějakých pár podivných jedinců začalo vyvádět a celá společnost si najednou všechno vyložila jako že bude konec světa. Bylo to před začátkem roku 1000 i 2000. A nepochybně i ještě dřív. A - jak vidíte (pokud se teda nepletu), je začátek roku 2012 a my tady ještě pořád sedíme a olizujeme Mozartovy (i jiné) koule a kopeme se do zadku. :)))
-Takže si myslim, že se klidně - a s opravdovým přesvědčením - můžeme na Facebooku přidat do skupiny ,,21. 12. 2012 se stane úplný hovno!" :) -A v klidu se olizovat dál. Prostě doba, kdy to máme jako všechno zabalit, ještě nenadešla.

Ale abych se ještě vrátila k těm důležitým změnám, tak - ač nevybouchneme a ani nenastane invaze mimozemských civilizací - se určitě odehraje spoustu VELKÝCH VĚCÍ. Co přesně, to nevim - teda kromě pádu Eurozóny (ne-li celé EU), ale to už neni žádná novinka - jenom to, že to budou věci, kterých si určitě všimneme VŠICHNI a - si myslim já - nás nějakym způsobem budou ovlivnovat.

Tolik k onému diskutabilnímu 2012.
-Abych moc nekrafala, tak jedna otázka na vás...jak jste si ,,užili" Silvestra? -Pokud jde o mě, tak si - vzhledem k mému zakakanému věku asi můžete domyslet, že jsem nikde kluby nevymetala. Ale všechno proběhlo vesměs pohodově (dalo by se říct, že i nad má očekávání) - byli jsme doma jenom my se ségrou, rodiče a ségry přítel (fuj, nesnášim to slovo v tomhle významu. proto to raději chápejte jako ŠVAGR.).
O žádnou bujarou oslavu se prostě nejednalo. Ale rachejtle jsme symbolicky pouštěli - čímž jsme také napomáhali traumatizování našich psíků (kteří ihned po prvním výbuchu urychleně vyhledali první praktickou skrýš v botníku), ale co už. Je to efektní, ne? :D Hehé. Co se alkoholu týče, tak měli byste věděti, že už dobrý půlrok už nejsem v levelu Rychlých špuntů, tudíž jsem si včera nějaký to šampáňo dala. Konkrétně tři a půl sklenky - a ani na víc jsem neměla chut' (ne, že by nebylo dobrý), prostě normální - v mém případě - množství :)

Spát jsem šla asi kolem půl páté k ránu - což se negativně projevilo v době mého ,,ranního" (ano, tady jsou uvozovky PŘÍMO na místě.. :D) vstávání :DD Ale co, dyt' je Nový rok a to přece nevadí. Kdyby bylo místo ledna 1. ledna třetího, tak už by to - vzhledem k začínající se škole (naah :/) problém byl, že.
No. Mám toho TOLIK CO ŘÍCT. Ani nevíte, jak jsem si myslela, že se rozepíšu o mém předvčerejším skvělém setkání s jedněmi ÚŽASNÝMI (podotýkám DOSPĚLÝMI a dokonce i víc než osmnáctiletými) lidmi. Ale ouha - slovní zásoba a psavá mood mě taky nějak zklamaly. Takže se o tom snad zmínim někdy jindy, protože takové události se nám třináctiletým (přesně za 30 dní ,,už" čtrnáctiletým) nestávají moc často...

.....A tak vás aspon zavedu do ,,odlehčenějších témat". Neni to ani tak nostalgický. Ale k věci...
ZAČALA JSEM ZNOVA MICHAELINGOVAT ALL NIGHT LONG :D (v uplynulých třech dnech - s výjimkou včerejška samozřejmě) Už ani nevim, jak mě to znova chytilo. Ne, že bych nějaký čas Mika úplně vypustila a ted' nad nim zase začla slintat - jinak bych se asi těžko mohla už skoro tři roky honosit titulem ,,fanoušek Majkla Džeksna". Jenom jsem si prostě po sto letech zase pustila osvědčené odrhovačky jako Thriller, Bad, Dirty Diana nebo Off The Wall - samozřejmě dosti často včetně klipů a některejch live koncertů, který jsem viděla už TISÍCKRÁT (třeba Destiny tour - ale na tyhle videa ostatně koukám celkem pravidelně, hm, asi proto, že je to moje nejoblíbenější turné - už jenom pro tu jednoduchost...).
V podstatě jsem na nic nového nepřišla. Spíš jsem si už po x-té potvrdila pár faktů.
-Michael to dává výbornělive.
-Krásně tancuje (a přivádí mě do varu).
-Krásně zpívá.
-Krásně se směje.
-Krásně mluví.
-A má ty nejhezčí nohy na světě. Říkejte si co chcete, je to tak.

Cheché. Musím ještě upozorniti, že mi dirty mind zase pracuje naplno a poslední dobou jsem se jaksi ,,specializovala" na Thriller éru. Jako za starých dobrých časů léta 2008 a začátku ,,osudného" roku 2009. Májkofilie.

-Mám ráda čokoládu. Hlavně teda hořkou.

Fajn. Raději to nerozvádějme. Vy jste totiž velice inteligentní a chápaví lidé a asi vám vše logicky cvaklo. ;) :D
No, ale když už jsem se rozjela s tim Májkou, tak si od něj aspon něco pustíme. Nebojte, šlágr v podobě Billie Jean tady nečekejte (mam k tomu songu 10000% respekt a mám jej i ráda). Dáme si spíš něco fakovnějšího. Ale zase né slad'ák.
-Abych to nenatahovala (mějte totiž na vědomí, že už je NOC a to se mnou dělá někdy podivuhodné věci)...dáme si P.Y.T (protože je to dostatečně sexózní) a k tomu třeba State of Shock, at' si trochu užijeme ty gitáry tam.

I want to luv u, pretty young thiing, you need some loooving lala lala laa...
BTW, říkala jsem vám, že je to děsně chytlavá věc? :D

-A protože má State of Shock dvě verze - jednu s Mickem Jaggerem a jednu s Freddym Mercurym, tak vám je sem obě dám. Ač se mi ta s Freddym zamlouvá víc, tak by mi nějak přišlo jako opovržení nedat sem i tu (z nějakého neznámého důvodu známější) s Mickem - už jenom proto, že jsem si poslední dobou Rolling Stones - tím pádem i Mickův hlas - děsivě oblíbila. Takže je tu máte, vážení.

featuring Mr. Jagger....


Á featuring Mr. Mercury.


Tak jo, vážení. Spěchám. Naši co nevidět vypnou wifinu, takže DOBROU SEXISTICKOU NOC. :) A čajos.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | Web | 26. ledna 2012 v 5:59 | Reagovat

Ahoj Annie, nevím jestli budeš mít tentokrát čas na Mikegasm, ale speciálně pro tebe je období Off the Wall, takže kdyby si chtěla ještě pro tentokrát já a od příště si to do svých rukou vezme Čokoládka :-) Hezký den ti přeji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.