People are strange a já jsem staromódní. (16. 12. 11)

17. prosince 2011 v 13:21 | Smooth Annie |  takový ty krávovinky
Hello! (..I love you, won´t you tell me your name.. :D To nic. )
Tak co, mládeži...jak jde žití (popř. pití) ? U mně tak jako nějak divně. Nejsem v pochybných stavech, to ne, jenom mam zase ve všem tak trochu bordello. Ale tak, ono to přejde. Mimochodem, nemůžu se zbavit toho divného pocitu při pohledu na dnešní datum. Už jenom TÝDEN do Vánoc a já to nějak v sobě pořád nemám o.o Měla bych zajít do toho pokáklýho knihkupectví a něco málo zakoupit. Pak ještě k tomu přičíst nějaký pitominky pro pár lidí ze třídy. Právě nad tím přemýšlím...a hele, vidíte, už na mě ty Vánoce přece jenom lezou. Můžu se pochválit, heehee.


Ale za svůj ,,režim" uplynulého týdne (vlastně dvou týdnů) bych si měla spíš nafackovat. -Spát v jednu, probouzení ve čtyři (budík mám nastavený na pět minut před šestou - kolem 6 : 00 totiž v týdnu normálně vstávám), návrat domů v půl sedmý (což je normální - z kroužků se tak prostě vracim), až moc velkej fláking o víkendu...znáte to. Respektive neznáte - nebo alespon ne v mé situaci.
Ani za dnešek - jak račte viděti - bych na sebe neměla být zrovna hrdá. Je půl jedný a já už se bezmála dvacet minut chystám do sprchy provést ,,očistu a odmaštění vlasů" a převlíct se. Áno, jsem ještě v pyžamu, ale pšt, naši jsou v práci... :D Sakra, už jsem jako moje sestra, to je zlý :D Heehee.

Mam chuť si někam s někym zajít a ne dřepět doma. Klidně i blbý kino (i když je fakt, že ,,alternativní programy" místo sledování stříbrného plátna mám poněkud radši ;D), i když je tam beztak k vidění asi jenom Twilight. Ale zoufale se nudim. A všechno učení mam doma za Prahou (teď jsem doma-v bytě v Praze - máme ,,dva domovy", jen tak pro pochopení.), takže nemůžu dělat už vůbec nic. Je to děsný, když je vám třináct...v sedmi jsem si myslela, že ,,až mi bude třináct" tak jako už budu velká holka co může všechno a přitom nemusí nic. Jak vidíte - nestalo se tak. Ale řekněte, jak já se s tim mám do prkýnka smířiti, když mě prostě nebaví čumět dvě hodiny na hadry, které si stejně nemůžu dovolit nebo se bavit o tom, jak jsem či nejsem vyvinutá v hrudníku. Tak to proím, vážení soudruzi, je i na mě moc.

FFFFUUUUU. Kdybych se narodila někdy ke konci sedmdesátek, bylo by to fajn. Zažila bch osmdesátky...no, říkejte si co chcete, ale ,,MÁJKA. Bowie. Guns. BAD, THRILLER...." a všechny tyhlety věci a navíc BEZ FACEBOOKŮ A PODOBNEJCH ZVĚRSTEV. Teď si o mně myslete, že se chovám divně, když sama mám Facebook i Twitter (a včera večer jsem se připojila i na Google+). Ale vemte si jednu věc. Víte, kolik byste mohli strávit času poflakovánim se venku (například mnou dvakrát osvědčená trasa Mírák, Ípák a zpátky - z toho 90% pěšky, nepočítám tramvaje z Vršovic na ten Mírák..), chozením do tanečních, ježděním na letní tábory...a hlavně, neřešit virtuální svět? Jasněže je pro nás lepší, když třeba přo zapomenutí úlohy z matematiky geometrie rychle vyťukáme zprávu na Skypu: ,,Héj, nevíš, co bylo z matiky za úkol??? " -Toho si kolikrát cenim i já, protože nejsem zrovna člověk (a to diář vlastním), co si zapisuje ÚPLNĚ všechno ;D. Ale třeba koukat na ty SPAMUJÍCÍ OKOPÍROVANÝ STATUSY cca 11letých slečen, co zakládají facebookový profily i svejm pejskům, kočičkám a bůhví čemu ještě, tak to jako...nepříde vám to na hovno, když takhle ,,pročumíte" tři hodiny? Příde, žejo. Já sice u počítače běžně sedim (i když teď jsem se omezila jenom na víkendy a jsem za to setsakramentsky ráda) i víc jak dvě hoďky, ale přiznam se, že když už koukám do toho ,,stříbrnýho příšeráka s ocasem" (Ano, název pro počítač vytvořen mojí mámou se mi stále celkem líbí. Asi jí ho necham patentovat.), tak aby to aspon mělo trochu účel. Třeba - psaní na blogY, komentování Mikových fotek a jejich následné zpracovávání v Photoshopu...(Lidi, vy mí ,,virtuální přátelé", ani nevíte, jak moc dobře si s váma kolikrát popíšu.) to všechno je pořád lepší odreagování, než čumět na to, jak si kdejaká holčička kde užila (a ,,strááášně se přitom vožrala" - ano, měla až DVĚ FRISCA!!! To je party hard.) se svejma supr kámošema a tak dále.

A co z tohoto filosofování vyplývá? Že jsem staromódní. Tedy alespon v nějakých směrech. Třeba v hudbě - ale to je vám všem již známo, že. Tak si to pojďme hned dokázat nějakým songem...hm...třeba - podobně jako minule - The Doors. Tentokráte Riders On The Storm. Poslouchá se prostě úžasně a přitom je tak jakoby jednoduchá...pořád se opakuje stejnej motiv basy a k tomu nejprve Jim zpívá (wáá), pak nějaká ta gitára a ,,varhánky"....to zní jako improvizace, a přitom tak skvěle promyšlená...pane Bože, jsem z toho na větvi. A z Jima Morrisona taky (teda před tim, než si nechal narůst vousy - ostatně za to bych nafackovala víc chlapům ;D)...hm....


No nejsou oni skvělí? -Jsou. A abych to tu ještě trošku zaplnila...tak si dáme pro změnu něco možná bližšího - nevim, záleží podle dobových rozpoložení a vkusu. A to...lidi, připravte se.. Davida Bowieho. Trošku jinej stajl (takovej...jak to řekl jeden pán ,,víc britskej" :D). Okay, voilá, ecoutéz vous. Les Heroes. (když už jsme u té francoužštiny, tak v ní by se to četlo ,,írous"...LMAO, proč je tak vtipný, že francouzi nečtou H? :D Nechtěla bych...cheche. Btw, fráninu mám ,,už" třetím rockem, tak si můžu dovoliti občasné slovní hrátky a zakomponování tohoto krásného, ale těžkého jak kráva jazyka do mých článků.) Je to takovej popík, ale já popík ráda, je-li dobř proveden. A to u většiny pop songů od Bowieho PLATÍ :)

I, I will be king. And yooou, you will be queeen....
Hm, hm...DO HÁJE. JE 13:17 A JÁ TU JEŠTĚ SEDIM? :D Tak se to trošku protáhlo...stejně jako tento článek. Ale co, někam se vypsat potřebuju. Občas až zoufale...

Tak jo. Pokud to někdo četl komplet, congratulations. A fenk jů very mač. (koz its sou lavlý!)
A poněvadž mně již docházejí slova, bude na místě, pokud tento článek touto větou utnu (Fuj, to byla krkolomná větička.)
Okay, tak se mějte, nějak. A žijte. Zatim čajos :)) ...WE CAN BE HEROES, JUST FOR ONE DAY!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.