Klidný pátek a žádná vánočka. (2. 12. 11)

2. prosince 2011 v 19:44 | Smooth Annie |  takový ty krávovinky

Zdravím.
Tak co, jak jde život? :) Né, nemusíte mi tu vykládat detaily, to já jen tak.
U mně to náhodou neni tak špatný, vlastně by se dalo říct, že si celkem dobře žiju a ani nemam kruhy pod očima, což je fajn. :) Včera jsem se naprosto parádně ,,ulila z nudy ze školy", kvůli dopoledímu koncertu v lidušce. Ach, jeden z dalších důvodů, proč do tý hudebky chodim :D Né, to byl vtip, samozřejmě, že je to jenom z MOJÍ vůle (ne z přání nikoho jiného - ani rodičů, to jsou asi ti poslední, co mi do těhlech věcí maj co kecat). No.

Mimochodem, taky už to kolem vás začíná pomalu, ale jistě smrdět Vánocema? U mně totiž jo. Minulou sobotu u nás doma dokonce i hrály koledy (a mám tušení, že stoupá pravděpodobnost, že se to bude zítra opakovat)..které mi pak následně vlezly do hlavy takovým způsobem, že jsem si nevědomky začla zpívat. No co, aspon jsem si připomněla ty texty, hehe. Ale je to neskutečnej mindfuck, fakt že jo.
Ale stejně musím uznat, že navzdory blikajícím serepetičkám v supermarketech a Bůh ví ještě kde, mam ještě takovou docela ,,normální" mood. (To se ovšem změní, až budeme zdobit stromek a pak na Štědrý den se na mě bude smát ta hora jídla) Asi je to tim, že jsem vyrovnanější a tak nějak i klidnější. A že co chci k Ježíšku? Tak to je jedna z posledních věcí, o kterých jsem ted' poslední dobou přemýšlela. Ale když už, tak asi to bude něco, čim vás nepřekvapim (pozn. - vinylky už jsem vzdala, ty splašim jindy ;D) - a to CDčka. Ještě nevim přesně jaký, ale nějaký budou, no. Uvažovala jsem o těch The Jacksons, ale uvidíme, vono to nějak bude...no a pak samozřejmě hadry - nahá chodit nemůžu, nejsem exibicionistka a navíc v tomhle posranym fuj počasí by mi byla děsná zima a já si ted' nemůžu dovolit být nemocná.

Fuh, změníme radši téma, přece se tu nebudem rozplývat nad Vánocemi. Do toho času dost, ne?
Všimli jste si, že fusekličky mají opět ,,e brend njů dizajn"?
No, pokud jde o moji spokojenost, tak mi přijde celkem fajn - tu jednoduchost jsem si oblíbila stejně jako malá záhlaví. Tím samozřejmě netvrdím, že je to nějaký grafický skvost, trošku se to liší od mých představ. Ale co. Prostě jsem to tu rozsvítila, tak snad vám ta bílá s červeno/něčim nevadí. :)

Mimochodem, začala jsem opět poslouchat Rolling Stones a moji MEGASYMPATII si získali i The Doors (no, přece jenom Jim Morisson je o dost pěknější sameček než Sir Mick Jagger...cheche).
A tak si jako ,,dnešní song" dáme právě (zase) Stony, a to Let's Spend The Night Together. Abyste věděli, na co myslim. No nic, radši to utnu, jinak bych se ,,rozvášnila" a to by nemělo dobré efekty :DDDDD Tak jo, mějte se, čajos.

Let's spend the night together, now I need U more than ever, let's spend the night together now, padadada...(P.S: Ou, ted' na mě vybafl ,,nový" youtube. Docela dost mě to dezorientovalo, ale musim uznat, že se mi ten lay celkem zamlouvá, co se vizuální stránky týče...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.