Kákněte si. (7.10.11)

8. října 2011 v 0:22 | Smooth Annie |  takový ty krávovinky

Zdravím všechny.
Ne,nechci,aby to vyznělo jako nějakej extrapesimistickej článek o vylévání srdíček a jiných věcí.
Opravdu jsem naživu (i když s tou příšernou rýmou),nepodřezala jsem se svým holítkem Gillette Fusion (ani to nemám v plánu) a celý svět se proti mně zatím nespiknul. Jenom toho mam prostě trošku moc,tak občas plácám. Jsem to ale pochybná existence,co? :D
Fuh. Chtěla jsem se vám ještě omluvit,že to tu trošku pochcípává. Ale myslím,že důvody jsou víc než jasné-respektive ,,čas je svině". :)


Když už jsme u toho času,je to horší,než jsem předpokládala. Ne,že by mi vadilo,že nepromarním každej den tři hodiny tupým zíráním na monitor (i když nikdo neni na Skypu,na FB a podobně a na blogu se děje kulový a já ani neposlouchám songy,natož dělat úkoly a tak) a čuměním do blba. To je snad i přínosem toho nátlaku,fakt že jo. Dokonce se přes všední dny snažím chodit spát před půlnocí-a věřte nebo ne-poslední dobou se mi to docela daří. (Pátky jsou ovšem něco jiného,to jede Michael a Bowie etc. All night long ;D)
Ale i přes těch pár ,,výhod"...spíš VÝHOD,bez uvozovek...se tu přece jenom něco pokakává. A to,že přes den nestíhám. A začíná to bejt vidět,právě jsem vyfasovala jednoho trojáka z Fyziky (pominme fakt,že stejně dopadla víc jak půlka třídy :DD)...a celkově to s mejma známkama začíná trošku smrdět. Angličtina je něco jinýho,to nepočítám ;D (BTW-nevím,co se stalo-z frániny jsem ted' dala dvě jednotky,což u mě a francouzské gramatiky nebýá příliš běžná věc,heehee....)

Ne,že bych na to učení vysloveně kašlala (i když žádná pilná bytost taky zrovna nejsem),spíš na to mám málo času. Třeba takovej klavír-mám pár nových věcí,na kterých potřebuju zamakat a to neni jako naučit se nazpamět' prvky. S flétnou je to nastejno. A celkově,jsme s mámou (po několika nepříliš příjemnýh malých,středních-ale i těch už zapáchajících-hádkách došly k závěru,že tanečky musej pryč...tím pádem se můj celý ,,liduškový" rozvrh měnil-možná trochu hnojil. Nerada to říkám...ale...K LEPŠÍMU.

No nic. Zase to patlám,nebudu vás zatěžovat svými osobními věcmi. Myslim,že nejsem sama kdo s časem více či méně bojuje ;)
Mimochodem,co se aktualit ve světě týče...
Asi víte,že odešla další známá a vlastně i významná osoba. Respektive Steve Jobs. (Né,fakt se tady nebudu jak debilka vypisovat,jak byl skvělej ,,RIP",jak moc mě to bolí,že byl relativně mladý... a podobný hovadiny.)
Myslete si co chcete,ale bez něj bychom si vlastně ANI NEKÁKLI. Nejenom,že bychom neposlouchali hudbu z Ajpodů a Ajfounů a nehráli hry na Ajpedu (ani jednu z těhlech věciček nevlastním. ;D),ale vlastně bych třeba já ani nepsala tenhle článek,protože by nebylo na čem,natož kam. (Věřte nebo ne,ale bez počítače jako takového bychom se asi těžko obešli a to nemusíme bejt závisláci na Farmvillech a podobných srágorkách....) Takže R.I.P-i když tu zkratku už celkově nerada píšu a při pohledu na ty tři písmenka se mi nedělá zrovna nejlíp.
-Víte co? Zítra si otevřu aspon na chvilku Photoshop a něco splácnu. Když už se mi tady nakrucuje ten Bowie...
No nic,honeyzz,dobrou noc a čajos :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SISI - měsíční svit SISI - měsíční svit | Web | 8. října 2011 v 2:11 | Reagovat

NO JO,VYPADÁ TO,ŽE VŠICHNI ZÁPASÍME S ČASEM.JÁ NĚJAK TAKY NESTÍHÁM,ALE PŘECE JEN SE TROCHU SNAŽÍM...NEDÁVNO JSEM MĚLA 14 DNÍ PAUZU A MOŽNÁ SE SCHYLUJE K DALŠÍ,PROTOŽE SPOUSTU VĚCÍ ODKLÁDÁM,ABYCH ALESPOŇ NĚCO DALA NA BLOG A PŘEČETLA NĚCO NA OSTATNÍCH.
TAKŽE TI MILÁ SMOOTH ANNIE PŘEJU TAKY VÍC ČASU.

2 monika monika | Web | 8. října 2011 v 8:23 | Reagovat

Smooth Annie ty jsi číslo :-) Taky si někdy říkám, že by den mohl mít víc jak 24 hodin a z toho některé dny by nemusely být vůbec :-) Měj se krásně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.