Ájm alájv. Its sou lavlý. (20.10.11)

20. října 2011 v 23:22 | Smooth Annie |  takový ty krávovinky

Hello. (btw,nadpis můžete ignorovat,jako vždy. Radši ;D)

Vzhledem k tomu,že chci jít každou chvíli spát,tak článek nebude příliš obsáhlý. Respektive bude stručný. ;D
Tak zaprvé se omlouvám,že jsem minulej týden tak trochu unikala z blogovýho světa. Ne,vážně nehodlám skončit s mojí blogovou vášní ( :D ),jenom ten průběh se bude občas trošku srát. Ale to nevadí,vždyt' vy mě budete respektovat-kolikrát jsem už psala,že toho mám hodně a občas ten čas prostě nevyzbyde (protože je to hrozná svině)-a z 99,9% to byla pravda...takže tak.
Nejsem sice úplně radikální optimistka a idealismus se mi hnusí,ale předpokládám,že o víkendu by se tady přece jenom něco objevit mělo (avatary budou taky,několik jsem jich spatlala a protože je zítra pátek,tak je pravěpodobný,že se budou množit,muahua.) :) Tak uvidíme no. Vono to nějak bude.

A jo,je tady ještě jeden fakt,proč jsem schopna přidávat články-nejen,že mě neunesli mimozemšt'ani ani nenapadla Al-Kaidá,ale-říkejte si co chcete-mam dobrou náladu a věci,o kterejch jsem si myslela,že jdou totálně do kopru,do kopru (a ani do zelí či jinam) nešly. Když pominu to,že jsem si zapomněla sluchátka v bytě. Ale to vlastně taky nevadí,vždyt' jsem na začátku článku stejně psala,že se mi chce spát.
Takže je to dobrý...no,doufám,že nějakej ten Mart'an přece jenom nepřiletí.
Zatím dobrou noc. Čajos :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 X X | Web | 21. října 2011 v 22:25 | Reagovat

konečne ^^ heh, ja nemám tiež nejak veľa času venovať sa blogu, sprostá škola...polovicu vecí, čo sa tam naučím v živote nevyužijem, ale to nič, hlavne že sú učiteľky spokojné ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.