M jako.... (27.9.11)

27. září 2011 v 20:13 | Smooth Annie |  takový ty krávovinky

....jako Michael.
Ne,nejdu se rozplývat nad ničím. Nejdu truchlit.
A ani se mi nějak nechce vysvětlovat důvody proč. Řeknu jenom stručně-je logické,že beLIEver má na všechno jiný pohled. Jiný názor. Možná pro normální lidi absurdní...ale MY víme o čem mluvíme a PROČ. My věříme....
Hm. Proč to vlastně všechno píšu? Víte,dneska je pro fanoušky...a nejen ty...prostě pro příznivce a celkově lidi,které Michael J. nějak ovlivnil docela (jak to sakra říct...)... ,,velký den". I když ne zrovna v tom nejhezčím smyslu.

Pokud ještě pořád nevíte o čem ted' celou dobu melu,zapněte večerní zprávy v televizi,nebo se podívejte na nějaký server s aktuálním děním a nějak se tím prohrábněte. Dr.Conrad Murray je obiněn z ,,neúmyslného zabití Krále popu"a dneska je soud. Píši v uvozovkách. Moje věty jsou naprosto nesrozumitelný a plácám páté přes deváté,klepou se mi ruce a vězte,že se mi na to nekouká zrovna dobře. Můžete se mě ptát ¨: ,,Ale vždyt' vy beLIEveři věříte,že je MJ naživu ne? Tak proč se jako stresuješ...?! " Ano,to je sice pravda,VĚŘÍME v to (a já osobně se svého názoru,přesvědčení a víry nevzdávám jen tak),ale....takhle,vezměme to obecně. (Prosím pěkně,celý článek...)


Máte (nemám ráda to slovo idol,zní to jako z Bravíčka) svého oblíbence. Nějaký zpěvák nebo herec,to je jedno. Jste jeho fanouškem/fanynkou. Nejen,že se s velkým zaujetím koukáte na jeho filmy/posloucháte písničky pořád dokola,i když jste to viděli už tisíckrát...nejen,že máte víc jak tisíc jeho fotek v počítači,přestože na čtvrtině z nich je mu vidět byt' jen kousek hlavy...vy s tou osobností prostě ŽIJETE,a to doslova. Někdy si o vás okolí může myslet,že jste jednoduše ,,poblázněný,cáklý fanatici" a nad vašimi rozplývajícími se pohledy při vyprávění o TÉ OSOBNOSTI jen nechápavě kroutí hlavou.
Ráno vstáváte,odcházíte do školy nebo do práce. Myslíte na NĚJ-tu osobnost. To,jeslti jste zadaní nebo ne na to nemá vliv. (Ne,že byste do TÉ OSOBNOSTI byli zamilvoaní,to ne. Jen vám koluje porád v hlavě jako krev v žilách,i když toho člověka osobně vůbec neznáte.)

Tak asi probíhá váš každý den. Asi si to dovedete představit,pokud sami máte nějakého OBLÍBENCE.
Jenže pak příde BUM. S TOU OSOBNOSTÍ se něco nehezkého stane (ne,nebudu tu rozebírat detaily...). V tom nejhorším připadě ,,smrt"-at' už pravá,nebo zfalšovaná (jako u MJ.)...ZLOMÍ VÁS TO. Cítíte se,jako kdyby vám odešel ne oblíbený herec,ne úchvatný zpěvák...ale někdo,na kom Vám záleželo. Jakoby to byl váš blízký nebo tak........

No nic,nenapadá mě,co psát dál. Nejde to. Snažím se porozumět aspon něco z toho,co v tom ,,soudu" říkaj.
STEJNĚ JE TO JEDEN VELKEJ CIRKUS. A nejlepší na tom je,že jeho principálem je sám Michael.....
Čajos...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 monika monika | Web | 28. září 2011 v 10:22 | Reagovat

Řekla si to úplně přesně je to "jeden velkej cirkus" a kdo z toho zase vyjde pošpiněn? Ano, zase mICHAEL. bUDE SE TO TÁHNOUT KDOVÍ JAK DLOUHO, budeme čekat na rozhřešení, které nám stejně nikdo nedá. Kdyby bylo na mě, nechala bych to "plavat", pouhé čtyři roky za tuhle tahanici ani nestojí, vždyť on z toho vyjde jako král a Michael? Bude se na něj házet neskutečná špína, on bude ten vinný a to bolí, sakra a hodně...

2 YanaGirl YanaGirl | Web | 28. září 2011 v 10:58 | Reagovat

Annie, naprosto souhlasím. Já taky patřím mezi beLIEvers. Ne že bych Michaela chtěla obviňovat že by podváděl své fanoušky a zlafšoval smrt, ale je příliš moc věrohodných důkazů o tom že žije... z některých až mrazí... já sice často píšu, že je mu ''tam nahoře'' líp, ale v koutku duše stejně věřím a doufám, že ''tam'' ještě není.
A ano, s Michaelem doslova žiju a JSEM do něj zamilovaná! A jeho smrt mě zasáhla i přesto že věřím, že je NAŽIVU. A to víc mě žere ten soud... máš pravdu, JE TO CIRKUS a ty lidi se baví tím, že hází na našeho Michaela špínu....

3 SISI - měsíční svit SISI - měsíční svit | Web | 28. září 2011 v 23:49 | Reagovat

ANNIE,PŘESNĚ JAK JSI NAPSALA,SMRT MJ MĚ ZASÁHLA NATOLIK,ŽE JSEM NEBYLA SCHOPNÁ ANI VYCHÁZET Z DOMU A S NĚKÝM MLUVIT.ČAS TO SICE POMÁHÁ TROCHU KLIDNIT,ALE SNAŽÍM SE NA JEHO SMRT NEMYSLET.STÁLE SE SPÍŠ DÍVÁM NA TO,CO TU PRO NÁS ZANECHAL.A NENÍ TOHO MÁLO,TAKŽE PROTO MI TO POMÁHÁ.

4 k k | 30. září 2011 v 21:03 | Reagovat

POLÍBÍŠ
SVOU ŽIVOTNÍ LÁSKU. ZÍTRA
BUDE NEJLEPŠÍ DEN TVÉHO
...ŽIVOTA. POKUD JSI
.....................................................................TOHLE ZAČAL/A ČÍST MUSÍŠ UDĚLAT TOHLE:
... ... ... ... .....................1. řekni své jméno 10×
2. řekni jméno své matky 5×
3. řekni jméno své lásky 3×
4. pošli to 20 tvejm kamarádům/kám
Když to uděláš,tvá láska tě v nejbližší pátek políbí.
Když tohle přečteš
a nepošleš to,budeš mít velkou
smůlu. Pošli to 20 lidem do 143
minut.Když budeš hotov/a stiskni
klávesu F6 a jméno tvé lásky se
objeví velkými písmeny na obrazovce

5 Paprika Paprika | 5. října 2011 v 17:03 | Reagovat

Když jsem viděla na musicserveru, že ho odsoudili, tak mě to docela šokovalo... až budeš na kompu, tak mi napiš na skype, jak to teď vypadá s TIAI a tak... docela dlouho jsem se o to nezajímala..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.