beLIEverem na plný úvazek...(2.1.11)

3. srpna 2011 v 13:15 | Smooth Annie
2. ledna 2011 v 15:15 | Smooth Annie |
Hi.
Říkejte si co chcete. Já Vám nejdu opět dokazovat,že Michael Jackson NENÍ mrtev a odkázat Vás na stránky o tom hoaxu. Já o tom ted' nebudu psát obecně. Rozvedu jednu konkrétnost-novinku.
Pro nebeLIEvery to asi bude jenom ,,snůška dalších videí a názorů jedné naivky".
Ale pro ty,co je to trošku zajímá,nebo sami beLIEveři jsou,by to měly být užitečný informace.
ThisIsAlsoIt.com je stránka,která se různě mění. Jeden den je tam video,další den Vás to třeba odkáže na nějakou stránku-bud' s obrázky,nebo další a další důkazy. Včetně MJDH fóra. Obě tyhle ,,stránky" se snažím (jo,správný slovo) pravidelně sledovat.
Včera se mi na TIAI objevilo tohle video.
Doporučuju se na to podívat celý. Spolu s tim o DaveDaveovi to patří snad k nejvíc strhujícím a podstatným videům k MJDH. Dostalo mě to. S Denízos jsem to trochu probírala a nějak jsme se zmínily,že ,,ta figura" (ten chlápek s tou maskou,co tam mimo jiné i smaží toasty a tak) je sám Michael. Pochyovala jsem,protože ten hlas samzřejmě MJho hlas NENI. Ale je taky možnost,že to někdo nadaboval. Tím si však nejsem jistá. Jediný,co jsem vyčetla,že se celej ten hoax dostává víc a víc mezi lidi a dává to najevo víc než okatě. A to je ,,podezřelý". Samozřejmě v tom lepšim smyslu-jakože se o tom máme šanci dozvědět víc a tak :)
(víc v CČ)
Pak jsem se taky koukla na MJDH fórum (odkaz v menu).
Přečetla jsem si pár názorů na to. Když to shrnu,lidi psali hlavně o tom,že se o Hoaxu musíme toho co nejvíc dozvědět,že pak budeme moct líp ,,odhadovat",kdy bude BAM-konec hoaxu a Michaelův Comeback. Něco (teda toho něčeho část :D) zkopčim sem do článku.
,,We need to know WHY he did it!
The real purpose of the HOAX!
if you only care about when he will come back and not why he did it...
i am sorry.. you will ruin his return. If he never return...will be your guilt...ignorance, lazzines and selfishness can not ruin this shout of FREEDOM!"
-Napsal/a jistý MJalive999.
Začínám s tím souhlasit víc a víc. Jestli píše,že ,,když se nebudete zajímat,proč MJ zfalšoval svou ,smrt, a on se nikdy nevrátí,bude to jedině VAŠE vina."
Možnáže na tom fakt něco je. Teda takhle-ON se vrátí určitě,ale měli bychom dál zjišt'ovat okolnosti ohledně toho. Pak budeme mít i větší jistotu. Ne 100%,ale 150% :)
Tak lidi-beLIEve in L.O.V.E. Čajos :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.